Do aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát libovolné dokumenty k autu a nastavit vlastní notifikace

1199

Do mobilní aplikace AutoMobil jsme implementovali další vychytávku! Tentokrát si do ní můžete nahrát libovolné dokumenty k autu a nastavit si k nim vlastní notifikace. Může jít například o velký techničák nebo notifikaci, která vás upozorní na datum expirace některé položky z vaší lékárničky. Fantazii se meze nekladou!

Nedávno jsme do aplikace AutoMobil zabudovali bezpečnostní trezor, který chrání vaše osobní doklady uložené v aplikaci. Od června si do aplikace můžete vložit i váš cestovní pas.
A teď plníme další vaše přání! Nahrajte si do aplikace libovolný dokument k autu a nastavte si notifikaci.

Možnosti jsou neomezené

Díky této aktualizaci si konečně můžete do aplikace nahrát jakýkoliv dokument, který budete chtít. Může jít například o velký technický průkaz. Nebo si tam přidejte třeba fotku lékárničky či hasicího přístroje. Každý doklad lze libovolně pojmenovat a nastavit si notifikaci.

Můžete si do aplikace také nahrát například leasingovou smlouvu a nastavit si notifikaci na datum poslední splátky. Případně fakturu o opravě auta a notifikaci si nastavte na datum, kdy vám končí záruka na tuto opravu.

Nezapomeňte na trezor!

Pro maximální bezpečnost doporučujeme aktivovat i trezor na doklady, díky kterému získáte ještě vyšší úroveň zabezpečení vašich osobních dokladů.

Věděli jste, že?

Expirační doba nové lékárničky je sice jen 4 roky, ale podle nejnovější vyhlášky už řidiči po uplynutí této doby nemusejí měnit celou lékárničku. Samozřejmě jen za předpokladu, že jsou její součásti neporušené nebo jinak neznehodnocené. Pokud lékarničku použijete, musíte hlídat expiraci jednotlivých položek a včas je vyměnit.

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01