Aplikace AutoMobil je odteď ještě bezpečnější! Seznamte se s trezorem dokladů

2210

Aplikace AutoMobil dostává další vylepšení! Nově jsme do ní zabudovali bezpečnostní trezor, který ochrání vaše osobní doklady, jenž máte v aplikaci uložené. Díky tomu budou vaše osobní doklady v ještě větším bezpečí!

Bezpečnost je pro nás prioritou

Bezpečnost vašich osobních údajů a dokladů, které do aplikace AutoMobil zadáváte, jsou pro nás nejvyšší prioritou. Jsme si vědomi toho, jak snadné je v dnešní době o své osobní údaje přijít a proto dbáme při vývoji našich aplikací nejen na jejich funkčnost a uživatelskou přívětivost, ale i bezpečnost.

Všechny důležité dokumenty odteď v trezoru

Už žádné strachování o vaše důležité dokumenty, které jste nahráli do mobilní aplikace AutoMobil. Občanský průkaz, řidičský průkaz, zelená karta a další budou odteď díky trezoru v bezpečí.

Další vylepšení chystáme

A tím to rozhodně nekončí. Už teď pracujeme na dalších vylepšeních, které aplikaci AutoMobil posunou zase o krok dále. Máte se na co těšit!

Věděli jste, že?

V posledních letech roste počet krádeží přihlašovacích údajů. Množí se také počty případů zcizení osobních dat, což může vést až ke krádeži identity poškozených uživatelů. Doporučujeme proto používat jen ty aplikace, které dbají i zabezpečení.

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01