Chystáte se autem na cestu do zahraničí? Aplikace AutoMobil pomůže s nákupem a správou elektronické dálniční známky vám i vašim klientům

427

Mobilní aplikace AutoMobil z dílny INSIA je bezkonkurenčním parťákem na cesty, který vám i vašim klientům usnadní nákup a správu elektronické dálniční známky. A to i v zahraničí. Aplikace je přístupná všem řidičům a má spoustu dalších funkcí, díky kterým budete mít všechny důležité informace o vašem vozidle vždy po ruce. Chystáte se vy nebo váš klient autem na dovolenou do zahraničí? Tak to je ten nejvyšší čas si aplikaci stáhnout a vyzkoušet! Je k dispozici uživatelům Android a iOS. Co vše umí?

Co vše v aplikaci AutoMobil najdete a s čím pomůže:
  • údaje o vozidle přehledně na jednom místě,
  • důležitá data a termíny ve volitelných notifikacích,
  • nákup a správa elektronické dálniční známky,
  • jednoduchý průvodce v případě poruchy či nehody,
  • mapa nejbližších stanic STK,
  • linka pomoci řidičům a kontakty na pojišťovny,
  • agenda s historií vozidla a budoucími důležitými termíny.

NOVINKA! Klienti INSIA si mohou do aplikace automaticky stáhnout všechny aktuální smlouvy napojené na jejich vozidlo. Údaje tak nemusí vyplňovat ručně

Díky aplikaci tak budete mít pohromadě údaje o vozidle, platných smlouvách, dálničních známkách, zelené kartě a důležitých datech. Pokud vlastníte více automobilů, do aplikace si můžete zadat každý zvlášť.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_1  AutoMobil_Google Play Screen_CZ_2

Příjemnou funkcí jsou volitelné notifikace. Ty vás upozorní na blížící se termín technické kontroly, připomenou výročí pojistných smluv a pohlídají končící platnost zelené karty a elektronické dálniční známky.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_3  AutoMobil_Google Play Screen_CZ_4

Stala se vám porucha nebo nehoda a nevíte, co máte dělat?

I na to má AutoMobil řešení! Aplikace vás krok po kroku povede a pomůže vám danou situaci vyřešit rychle, v klidu a správně. Upozornila vás notifikace na vypršení platnosti STK? V integrované mapě si ihned dle vaší polohy vyhledáte nejbližší stanici a ověříte její dostupnost.

V aplikaci snadno naleznete kontakty na hlášení škodní události a linky pro pomoc řidičům. Navíc přesně víte, jaké pojištění vozidla máte.

V Agendě máte chronologicky seřazenou kompletní historii vozidla, včetně budoucích termínů a důležitých dat.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_7  AutoMobil_Google Play Screen_CZ_6

 

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Co je INSIA?

INSIA je jednou z největších sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů, která klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Spustila například komplexní technologický projekt, který posouvá klientskou zkušenost na úplně novou úroveň. Vysoce personalizované video s přehledem pojištění auta! Video sbírá jedno ocenění za druhým, nejdříve se dostalo do finále Microsoft Awards 2019 a pak zvítězilo v soutěži CX Awards.

Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí. Komplexní podpora nezávislých makléřů je základním stavebním kamenem podnikatelské filozofie sítě INSIA.