INSIA opět na 2. místě v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

828

I letos skupina MARSH/INSIA obhájila 2. místo v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který každoročně zveřejňuje odborný portál oPojištění.cz. Parádní umístění stvrdilo dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Pojďme se společně podívat na konkrétní čísla.

Hodnocení již tradičně probíhalo na základě objektivně ověřitelného kritéria – výše tržeb z činnosti. Stejně jako v předešlých letech se data získávala z účetních uzávěrek a výročních zpráv jednotlivých makléřských společností, které jsou zveřejňovány ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Pozitivním faktem je, že souhrnné tržby makléřských společností, které se v žebříčku umístily, dosáhly rekordní částkyPoprvé v historii byla zdolána hranice 6 miliard. Konkrétně pak bylo dosaženo výsledku 6 207 094 tis. Kč. To je o téměř 600 milionů Kč více, než tomu bylo v roce předešlém. Pojišťovacím makléřům se tak rok 2018 vydařil a jejich výsledky potvrdily nejen růst pojistného trhu v oblasti neživotního pojištění, ale i české ekonomiky celkově. To ostatně potvrzují u nedávno publikované údaje České asociace pojišťoven za rok 2018.

I v roce 2018 se celý tým naší centrály snažil vytvořit partnerům sítě INSIA co nejlepší digitální nástroje a zlepšit podmínky pro jejich podnikání. Těší mě, že se v tomto prestižním žebříčku INSIA pravidelně umisťuje na předních pozicích. Je to důkaz, že se našim partnerům daří poskytovat klientům kvalitní služby. uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

top302018

Přední technologický inovátor

INSIA je jednou z největších sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů. Klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů.

Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí. Komplexní podpora nezávislých makléřů je základním stavebním kamenem podnikatelské filozofie sítě INSIA.

Chcete se stát součástí sítě INSIA a užívat si všechny výhody?  Kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS