INSIA znovu obhájila 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

386

Navzdory probíhající pandemii koronaviru a lockdownům po celém světě se skupině MARSH/INSIA daří! Obhájila 2. místo v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů odborného portálu oPojištění.cz a stvrdila tak své dominantní postavení na pojistném trhu! Pojďme se společně podívat na konkrétní čísla.

Hodnocení již tradičně probíhalo na základě objektivně ověřitelného kritéria – výše tržeb z činnosti. Stejně jako v předešlých letech se data získávala z účetních uzávěrek a výročních zpráv jednotlivých makléřských společností, které jsou zveřejňovány ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Poprvé v historii souhrnné tržby makléřských společností přesáhly částku 7 miliard korun. Konkrétně pak bylo dosaženo výsledku 7 327 162 tis. Kč. To je o téměř 600 milionů Kč více, než tomu bylo loni. Pojišťovacím makléřům se tak rok 2020 vydařil a jejich výsledky potvrdily nejen růst pojistného trhu v oblasti neživotního pojištění, ale i české ekonomiky celkově.

Jsem rád, že se nám podařilo vyrůst i během pandemie. Je to důkaz toho, že svoji práci odvádíme tak, jak máme. Právě proto se nám i v této nelehké době daří partnerům sítě INSIA stále vylepšovat podmínky pro jejich podnikání. Těší mě, že se v tomto prestižním žebříčku pravidelně umisťujeme na předních pozicích a že jsme opět obhájili parádní druhé místo. uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

top30_2021

Bezkonkurenční podmínky pro partnery sítě INSIA

INSIA je jednou z největších sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů, která klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Spustila například komplexní technologický projekt, který posouvá klientskou zkušenost na úplně novou úroveň. Vysoce personalizované video s přehledem pojištění auta! Video sbírá jedno ocenění za druhým, nejdříve se dostalo do finále Microsoft Awards 2019 a pak zvítězilo v soutěži CX Awards.

Nedávno INSIA zpřístupnila zdarma všem uživatelům jedinečnou mobilní aplikaci AutoMobil, díky které mají řidiči všechny údaje o svých vozidlech na jednom místě. Navíc pomáhá řidičům i se správným postupem při řešení srážky či nehody. Dokáže pomoct i s nákupem a správou elektronické dálniční známky. Aplikace je zdarma a k dispozici pro Android i iOS.

Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí. Komplexní podpora nezávislých makléřů je základním stavebním kamenem podnikatelské filozofie sítě INSIA.

Zdroj: oPojištění.cz