Personalizované video INSIA zvítězilo v soutěži Clientology CX Awards

850

Personalizované video INSIA sbírá jedno ocenění za druhým. Nejdříve se probojovalo do finále Microsoft Awards 2019 a teď zvítězilo v soutěži Clientology CX Awards, odkud si odneslo 1. místo v kategorii NEJLEPŠÍ VÝSTUPY Z MAPOVÁNÍ ZÁKAZNICKÝCH CEST. Podívejte se na diplom a vítěznou sošku.

Další úspěch

Vítězství v soutěži je pro personalizované video INSIA, které vznikalo ve spolupráci s firmou Motionlab, tento rok již druhým úspěchem.

Máme radost, že naše personalizované video po úspěchu v soutěži Microsoft Awards 2019, boduje i v dalších soutěžích. Vítězství v soutěži Clientology CX Awards ukazuje na to, že se nám podařilo udělat něco skutečně výjimečného.“ okomentoval úspěch Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA a.s.

cena

Jak vypadá personalizované video

Video je skutečně unikátní, objevuje se v něm jméno klienta, logo pojišťovny, název, registrační značka i logo auta, ale hlavně, jednotlivé „kousky“ videa se skládají podle toho, jaká rizika si klient skutečně pojistil. Každé video je tedy jiné, udělané přesně podle sjednané pojistky. Ostatně posuďte sami.

O soutěži

Soutěž CX Awards každoročně pořádá společnost Clientology, která se zaměřuje na zákaznickou zkušenost. Soutěží se celkem v pěti kategoriích.